Ana sayfa Franchising Su Bayiliği Veren Firmalar

Su Bayiliği Veren Firmalar

68
0
Dağdelen Su

Su Bayiliği Veren Firmalar

Hem biz insanlar hem de diğer canlılar, suya tarihin her döneminde ihtiyaç duymuşuzdur. Yaşam kaynağı olan suyun, olmazsa olmaz bir içecek olduğu, dünyada en çok içilen içecekler arasında birinci sırada olduğu biliniyor. Vücudumuzun normal şartlarda günde 2 litre suya ihtiyacı vardır. Kış aylarında bile bu miktarı tüketmemiz gerekiyor. Su kaybı özelikle yaz aylarında daha anlaşılır oluyor.

Yazın vücudumuz kışa göre daha çok su kaybediyor. Özellikle günümüzde küresel ısınma nedeniyle oluşan sıcaklardan dolayı suya eskisinden daha fazla ihtiyaç duyuyor ve içeceğimiz suda kalite ve sağlığa uygunluk arıyoruz. Bu sağlıklı su arayışımız ile doğal kaynak sularının içilebilir olmasıyla içme suyunda bir yeniliğe gidildi.  Bu konuda bazı bölgeler sektörleşmeye başladı. Böylece hem birçok kişiye iş imkânı sağlanmış, hem de çeşme suyu içmek istemeyen kişilere doğal kaynak suyu servisi yapılmaya başlanmıştır. Doğal kaynak sularının paketlenerek satılmaya başlanması ve bunun insanları memnun etmesi talepleri çoğaltmış, buna bağlı olarak da su bayilikleri verilmeye başlanmıştır.

Ülkemizde hemen her şehirde su servisi yapan bayilikler bulunuyor. Bu su firmaları, belli şartlar ile bayilikler veriyor ve hem marka açısından hem de geniş kitleye ulaşmak açısından birçok firma gibi bayilik sistemi ile çalışıyorlar. Su bayiliği almak isteyenler için, en çok bayilik veren 8 su firması şu şekilde;

Saka Su
  1. Saka Su

Saka firması su konusunda hem servis hem de sağlık uygunluğu açısından oldukça profesyonel, üstün kalite ödülüyle kalitesi tescillenmiş bir markadır. Çok yaygın bir su markası olan Saka günümüzde büyük kitlelere ulaşmış durumda. Saka firması için bayilik şartı bulunduğunuz bölgede lokasyon açısından her yere su servis edebilecek alt yapınızın olmasıdır. Saka su bayilerinde farklı boylarda ve 19 litrelik cam damacanada su satımı yapılmaktadır. Firma aynı zamanda su sebili ve diğer su aparatlarını da satmaktadır. Bayiye destek olmak amacıyla, kıyafet, magnet ve el broşürleri ücretsiz veriliyor. Ayrıca elemanlara bizzat yetkili kişiler eğitim veriyor. Bayilik bilgisi için 444 72 52 numaralı müşteri hizmetleri ile görüşme sağlayabilirsiniz.

Erikli Su
  1. Erikli Su

Erikli adını çok geniş kitlelere duyurmuş köklü bir firmadır. Belli başlı firmalar ile ortaklığa gidip adını yurtdışına taşımayı başarmıştır. Ülkemizde de aynı başarısını sürdürmekte olan erikli firması, bayilikler vererek, birçok kişiye iş olanağı sağlıyor. Erikli bayilik için taşıma konusunda alt yapınız olmasını talep ediyor. Bunun dışında sürekli olarak bayinizi denetleyip, kalite standartlarına uygunluğunuzu kontrol ediyorlar. Firmanın 100 araç ve eleman şartı var ve çalıştırılan elemanlar Erikli Firmasının bünyesinde olacağından tüm sosyal hakları sağlanması gerekiyor. 8 farklı boyda şişe ve damacana çeşidi bulunuyor. Genellikle Türkiye’de en çok tercih edilen su markası olarak biliniyor. Erikli firması için, bayilik başvurusu yapmak isterseniz internet üzerinden form doldurmanız yeterli olacaktır.

Doga Naturella Su
  1. Doğa Naturella Su

 

2011 yılında sektöre giriş yapan ve yoğun taleplerin üzerine bayilik vermeye başlamış, çok kısa süre içerisinde geniş kitlelere ulaşmıştır. Doğa Naturella firması satışa sunduğu suları Aydın Sultanhisar kaynağından çıkarıyor. Bayilik verdiği yerlerde talep ve alt yapı için belirli şartları bulunuyor. Mesela bir şehirde merkezi olan her bölgeye su servis edebilecek şekilde bir nakliye gücünüz olması gerekiyor. Doğa Naturella firmasının Türkiye’de 16 şehirde 237 ilçede bayisi bulunuyor. Firma size aynı zamanda reklam desteği, eğitim desteği, bölge koruma ve yer seçimi konusunda yardım sağlıyor. Firmadan bayilik alabilmeniz için, 0256 351 29 59 60 – 0256 351 29 39 numaralı telefonlarla görüşebilirsiniz.

Aytaş Su
  1. Aytaç Su

Çoğumuz, aytaç markasını gıda ürünlerinden biliyoruz. Aytaç su konusunda da başarısını duyuran bir marka. Aytaç bayilik veren ve iş imkânında destek olan bir firma. Bayilik şartları ise başvuru yapacak olan adayın sicilinin temiz olması isteniyor. Firma diğer firmalara göre daha farklı bir sistemle çalışıyor ve lokasyon vurgusundan ziyade, personelin müşteriye olan tutumuna ve hizmet kalitesine yöneliyor. Eğer bayilik almak ve işletmek isterseniz, belli olarak düzenli aralıklarla firmaya durumunuzu rapor etmeniz gerekmektedir. Adaylar bayilik başvurularını Akyudum Gıda San ve Tic. A.Ş sitesinden online olarak yapabilirler.

Hayat Su
  1. Hayat Su

Hayat su, ilk olarak üretimine 1984’te başlamış, doğal kaynak suyu bünyesinde neredeyse en eski firmadır. 1997 yılında Danone ile bağdaştırılarak isim değiştirmiş ve doğal kaynak suyu ambalajında sektörleşmiştir. 2000’de ise damacana ile su satımına o yıllarda başlamış ve rağbet görmüştür. 2010’da disney karakterlerini kullanarak su şişelerini çocuklara özel olarak yenilemiştir. Başarılı bir firma olan Hayat su, bayilik şartlarında yine lokasyon ve servis hızını temel alıyor. Dağıtım için gereken imkânlara sahip olmanız gerekiyor. Hayat Su sadece iş imkânı değil kendi bünyesine saygınlık katmayı da amaçlıyor. İş kurmak için dükkânınızın yeterince kalabalık bir bölgede olması gerekiyor.  Bayilik başvurusu için (0216) 538 9700 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Dağdelen Su
  1. Dağdelen Su

Ambalajlı su bünyesin ilk doğal su satma ruhsatı alan dağdelen su firması da küçük bir yatırım ile bayilik veriyor. Şuanda ülkemizde 140 bayiliği bulunuyor. Firmanın hikâyesi 1993-1994 yıllarında Ege ve İstanbul bölgelerinde su kıtlığı çıktığında başlamış. O dönemlerde çeşme suyunda sağlıklı su bulunmuyordu. İnsanlar hazır doğal su almaya başlamış ve Dağdelen su firması böylece adını duyurmayı başarmıştır. Firmanın bayilik şartı lokasyon olarak her yere yetişebilecek alt yapınız olması. Başvuru için ise 444 5 222 numaralı telefondan ulaşım sağlayabilirsiniz.

 

Taşkesti Su
  1. Taşkesti Su

 

Adını Bolu’nun Taşkesti ilçesinden alan firma doğal kaynak suyunu da bu ilçeden çıkarıyor. İlk olarak Bolu ilinde bayilik veren Taşkesti firması sonralarda Türkiye genelinde bayilikler vermeye başlamıştır. Bayilik şartlarında, başvuru yapan kişinin öncelikle fiziki bir mekân açması gerekir. Bunun dışında tüm giderler bayilik adına aittir. Bir deponuz ve stok yeriniz mutlaka olmalıdır. Ayrıca her firma gibi Taşkesti firması için de dağıtım konusunda memnuniyete önem veriliyor. Başvuru ise 0212 232 03 36 numaralı telefondan yapılabiliyor. Online başvurular ise www.taskestisu.com web adresinden yapılıyor.

Pınar Su
  1. Pınar Su

Pınar firması kalitesini gıda ürünleriyle kanıtlamıştır. Ambalajlı su sektöründe de bu kalitesini sürdürmüş, Türkiye’nin ilk TSE damgalı suyunu satışa sunmuştur. Pınar Su firmasında bayilik şartları ise ilk olarak güçlü bir sermaye. Çünkü bayiliği alacak kişi tüm kurulum ve yatırım ve diğer giderleri kendisi öder. Bayilik almak isteyen kişilerin adli ve mali sicil kayıtları temiz olmalıdır. Dağıtım süresi hızlı olmalı ve servis aksamamalıdır. İşletmenin başında kesinlikle bayilik başvurusu yapan kişi olmalıdır. Bayilik verilen kişide liderlik vasfı aranıyor. Firma memnuniyet odaklı çalıştığı için önceliği iş titizliği ve müşteri memnuniyetidir. Başvurular, 0216 504 61 35 numarayla görüşebilirsiniz.

 

 

Not: Yukarıda belirttiğimiz bayiliklerde kendi isimleri dışında başka bir markanın ürünü satılamaz. Firmalar aynı zamanda ev ve işyerlerine kapıya servis yapmalıdırlar. Bu durum kalite standartlarına uyum açısından gerekmektedir. Su konusunda fazla para kazanılamayacağı konusunda yanlış bir bilgi dolaşsa da su bayiliği alarak sürümden çok ciddi paralar kazanabilirsiniz.

 

Etiketler: saka su bayiligi, erikli su bayiliği, doğa naturella su bayiliği, aytaç su bayiliği, hayat su bayiliği, dağdelen su bayiliği, taşkesti su bayiliği, pınar su bayiliği, su bayilikleri veren firmalar, su bayiliği 2018, su bayiliği nasıl alınır, su bayiliği kazancı, su bayilik şartları

BİR CEVAP BIRAK

Yorum yap
Please enter your name here